ZAPRASZAM NA WARSZTATY WOKALNE!

 

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY WOKALNE

BORYSA SOMERSCHAFA

 

Stowarzyszenie Wokalne „In Corpore” zaprasza wszystkich, którzy pasjonują się śpiewem i chcą rozwijać swoje umiejętności, do udziału w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Borysa Somerschafa. Zajęcia obejmą 10 spotkań realizowanych w soboty w w okresie od września do grudnia 2014 roku. Warsztaty adresowane są do młodych i „młodych duchem” mieszkańców Lublina. Poszukujemy osób chcących rozwijać talent i doskonalić warsztat śpiewaczy. Zapraszamy przede wszystkim osoby w wieku 16-35 lat, choć metryka nie będzie stanowić najważniejszego kryterium 🙂

 

Zgłoszenia należy wysyłać w terminie do 10 września drogą elektroniczną na adres e-mail: warsztatyborysa@gmail.com. W treści należy umieścić imię, nazwisko, numer telefonu, wiek, wykształcenie, informacje o dotychczasowych doświadczeniach wokalnych (chóry, zespoły, działalność solistyczna, udział w warsztatach, itp.) i o oczekiwaniach wobec warsztatów. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne będzie późniejsze dołączenie pisemnej zgody rodziców. Wyłonieni kandydaci zaproszeni zostaną drogą mailową na przesłuchania wstępne, które odbędą się w dniach 13-14 września w Lublinie.

 

Zajęcia realizowane będą w małej grupie. Tematem przewodnim zajęć będą najpiękniejsze pieśni rosyjskie, w których specjalizuje się Borys Somerschaf. Warsztaty wpłyną na rozwój umiejętności wokalnych, współpracy w zespole, emisji głosu, dykcji, artykulacji i ekspresji wokalnej uczestników. Na zakończenie przewidziano wspólny koncert, z akompaniamentem muzyków Borysa.

 

Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Warsztaty realizowane są przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Więcej informacji na stronie www.somerschaf.com oraz http://www.romanserosyjskie.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

Organizator warsztatów:

Stowarzyszenie Wokalne “In Corpore”

Warsztaty realizowane przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s